Zaloguj się na stronę Lotnika

Zapamiętaj

Internat

Instrukcja logowania

Aby zalogować się na stronę Lotnika należy w panelu logowanie podać login z systemu SAD (naszego dziennika elektronicznego), następnie wpisać hasło, które zostało wysłane do państwa w widomości automatycznej wysłenej do państwa w momencie zakładnia konta przez adminitrację szkoły.

Jeżeli użytkownik nie pamięta hasła, powinien skorzystać z opcji ,,Nie pamiętasz hasła?" w panelu logowania. Następnie powinien podać login, wybrać ,,Wyślij" i oczekiwać wiadomości email na koncie poczty elektronicznej. W wiadomości zostanie przysłany token umożliwiający utworzenie nowego hasła dla konta.

Jeżeli konto dalej pozostaje nieaktywne lub email z tokenm nie dochodzi na pocztę, proszę o wypełnieni formularza kontaktowego.

W celu szybszego rozwiązania problemu można podać nr telefonu.

UWAGA ,,strona www Lotnika" i SAD (Zwany potocznie dzienniki elektronicznym) to dwa osobne serwisy z odrębną treści i administracją.

Pytania odnoście dziennika należy kierować do administratorów dziennika SAD.

{FullName:value}{Email:value}
Wyników 1 - 30 z 47
startpoprz.12nast.koniec

Kłopoty z logowaniem?

Do poprawnego działania aplikacji jest niezbędna przeglądarka internetowa, np:

GOOGLE CHROME update 30 lub nowsza

MOZILLA FIREFOX update 30 lub nowsza

OPERA update 23 lub nowsza

INTERNET EXPLORER  11.0 lub nowszy

Jeśli masz kłopoty z aplikacją to skontaktuj się z administratorem przemek@lo4.zgora.pl

temp

Adobe Distiller                                     Adobe Distiller

Informator                         Zarządzenie kuratora

Adobe Distiller

Podanie

Adobe Distiller                   Adobe Distiller

Informator              Podanie

Adobe Distiller

Podział klas 1 Gimnazjum 14-05-2014

Wyniki porównawcze egzaminu gimnazjalnego w Zielonej Górze, w okręu i kraju w 2014 roku

w przeglądarce Opera

w przeglądarce Mozilla

w przeglądarce Chrome

w przeglądarce Internet Explorer

w przeglądarce Safarii

Wykaz podręczników 2013/2014

Wykaz podręczników dla uczniów IV LO na rok 2014/2015

Liceum 1 i 2 klasa Specjalizacje i przedmioty uzupełniające

pdfm

Zubet School

Rejestr odwiedzin

Nowa strona

Witamy na nowej stronie

Karta Lotnik

Karta szkolna.

karta bez tła

Nowatorski pomysł:
- Nowoczesna edukacja
- Promocja nowoczesnej i bezpiecznej szkoły
- Ewidencja wejścia uczniów do szkoły
- Szybkie i bezpieczne płatności – sklepik szkolny
- Realizacja płatności bez przekazywania karty sprzedawcy „zbliżone – zapłacone”

A po szkole: płatności w sklepach, w internecie, karta na wakacje, w kraju i zagranicą
- Płatności w sklepach
- Płatności w internecie
- Wypłaty w bankomatach
- Ekarta MZK!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zarządznie ,,Rejestracja obecności w szkole".

Wprowadza się obowiązek zarejestrowania swojego wejścia i wyjścia ze szkoły Kartą Lotnika (bramki przy wejściu). Dotyczy to także uczniów mieszkających w internacie.

System ZnakSAD pozwoli sprawdzić obecność na zajęciach tylko tym uczniom, którzy zarejestrowali swoje wejście do szkoły, pozostali będą mieli nieobecność.

Uczniowie, którzy zgubili kartę lub ich karta uległa zniszczeniu, mogą nową kartę nabyć w kasie szkoły, cena 10 PLN. W sytuacji, gdy uczeń zapomni karty, powinien udać się do biblioteki szkolnej prosząc Panie o zarejestrowanie jego pobytu w szkole. Uwaga taka możliwość istnieje tylko 3 razy w trymestrze.

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 28 lutego 2012 r.

Uczniowie płacący kartą szkolną identyfikacyjno-płatniczą „LOTNIK”,

otrzymują rabat:

Księgarnia STAROMIEJSKA ul. Żeromskiego 16 w wysokości 3% na zakupione książki,

Księgarnia POLANGELO ul. Lisowskiego 7 w wysokości 15% na zakupione książki językowe oraz 10 % na podręczniki edukacyjne,

Księgarnia MATRAS ul. Stary Rynek 22/3 w wysokości 15 % w lipcu oraz 5 % w pozostałym okresie na podręczniki edukacyjne,

W sklepie ABC ul. Szosa Kisielińska ,( naprzeciw szkoły) w wysokości 2% na zakupiony towar z wyjątkiem napojów alkoholowych i wyrobów tytoniowych.